ioniLyte Hypotonic koncentrát

ioniLyte Hypotonic concentrate obsahuje více než 70 minerálů a stopových prvků. Díky tomu a optimálnímu poměru sodíku a draslíku se jedná o skvělý roztok pro namíchání kvalitního ionťáku.

Skladem (2 ks)
Kód: 100PDI
Značka: Ovonex
249 Kč
Kategorie: Doplňky stravy

Doplněk stravy Ovonex ioniLyte - koncentrát pro přípravu minerálních hydratačních roztoků (iontových - hypotonických nápojů). Obsahuje více než 70 minerálů a stopových prvků vyskytujících se ve vodách  Utah's Great Salt Lake (Velkého solného jezera - USA).

Jeho unikátní a vyvážené složení splňuje všechna kritéria pro doplňování  minerálů u sportovců a těžce pracujících v závislosti na míře námahy, teplotě a vlhkosti prostředí. ioniLyte obsahuje optimální poměr sodíku a draslíku 3,5:1.

Vysoký obsah přírodního hořčíku přispívá ke snížení míry únavy, vyčerpání a normální činnosti svalů.

 

ioniLyte je vhodný pro výkonnostní i rekreační sportovce, z koncentrátu lze namíchat až 40 litrů kvalitního iontového nápoje.

 

DOPORUČENÉ ŘEDĚNÍ

HypoDrink SPORT - výkonnostní sporty, závody a soutěže 90 min. a více

K rehydrataci při intenzivním vytrvalostním sportu a těžké fyzické práci, zvláště v teplém a vlhkém prostředí. Užívat průměrně 400-800 ml/h po dobu fyzického výkonu. 

Vhodný také k hydrataci před náročným výkonem jednorázově, a to 5-7 ml/kg hmotnosti osoby (tj cca 300-500 ml, 15-20 min. před závodem, soutěží nebo intenzivním tréninkem).

Maximalizace hydratace při vysoké míře pocení (déle trvající zatížení 90-120 min. a více) a vysoké okolní teplotě (přes 27 ˚C). Při vícefázovém tréninkovém zatížení v létě.

 

HypoDrink ACTIV - pro sportovní aktivity do 120 min.

Během a po skončení vytrvalostní zátěže (cca 60-120 min.). Doplňovat cca 0,4-0,6 l/h. Vhodné také při fyzicky náročném zaměstnání v extrémních teplotních podmínkách (př. směnný provoz) jako (ochranný) rehydratační nápoj. Ideální pro rekreační běžce, cyklisty, triatlonisty, během intenzivních tréninků, ale také jako prostředek pro doplnění tekutin při zátěžových sportech (zejména v létě) s délkou trvání přes 1 h.

 

HypoDrink RELAX - rekreační aktivity do 60 min.

Rekreační aktivita nebo jakákoliv zátěž nevytrvalostního charakteru (do 60 min.), užívejte kdykoliv během dne k doplnění pitného režimu.

 

 

Složení - purifikovaná voda, koncentrát z Velkého solného jezera, chlorid sodný, 

chlorid draselný. Neobsahuje konzervanty, lepek, laktózu, cukr, alkohol, barviva, 

dochucovadla. Vhodný pro vegany.

Neobsahuje : konzervanty, lepek, laktózu, cukr, alkohol, barviva, dochucovadla. 

Upozornění – doplněk stravy, není určeno jako náhrada pestré stravy a pro děti do 3 let.Nepřekračujte doporučené dávkování. Před použitím protřepat.

Skladování - v suchu a temnu při pokojové teplotě a mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: