PETZL Actik Black

Výkonná čelovka, se kterou se nemusíte bát vydat na dlouhé dobrodružství.

Skladem (1 ks)
Kód: E099FA00
Značka: Petzl
1 154 Kč
Kategorie: Vybavení / Doplňky
Záruka: 2 roky

Wow..tady už řešíme vyšší ligu všech outdoorových, běžeckých nebo skialpinistických aktivit. Maximálka 350 lumenů v tomto případě znamená kombinaci dvou kuželů světla z nichž jeden jde více do šířky, druhý do dálky. Co to znamená pro uživatele? Nemusíte řešit žádné kompromisy. Ať už se pustíte kde chcete, budete mít ve všem jasno.

Červené světlo pro nenápadné svícení v přírodě, které neoslní ostatní členy ve skupině.

Při ideálních podmínkách okolí postačí někdy využívat pouze dva slabší programy ke svícení a tím prodlužujete životnost používaných 3xAAA baterií. Ty můžete díky technologii HYBRID CONCEPT zaměnit za dobíjecí akumulátor, který ovšem není součástí balení, narozdíl od 3xAAA Duracell. Příslušenství pro tuto svítilnu umožňuje použití na jakýkoliv typ přilby, nebo i kolo. 

Lehoučká čelovka s jednoduchým a praktickým použitím: jedno tlačítko pro snadnou a rychlou volbu světelného režimu. Výšková aretace.

Hlavový pásek nemá tendenci se nijak uvolňovat ani při delším používání či namočení.

Záruka 5 let napovídá, že Petzl vás opravdu nezklame..a to garantujeme z vlastní zkušenosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzský výrobce Petzl se již od roku 1970 zaměřuje na vývoj a výrobu vybavení pro horolezectví, speleologii, a další vertikální aktivity. Dnes již nenajdete prakticky nikoho kdo by tuto značku neznal. Firma Petzl si klade vysoké nároky na kvalitu dodávaných materiálů a na samotnou bezchybnou produkci. V našem sortimentu se objevují kvalitní čelové svítilny.